
ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛ!!!
Fiorelli Moscato Mandarino — солодкий напій на основі вина. Має помаранчевий колір, елегантний і відмінно збалансований смак. У вина приємний аромат цитрусових фруктів. Краще поєднується з легкими фруктовими салатами і виступає в якості аперитиву.
Гармонійне поєднання традицій та новітнього обладнання, професійні знання виноградарів і енологів господарства допомагають виноробні Toso S. p.A створювати відмінні вина, які привертають увагу і на італійському, і на світовому ринках.
Смак у будь Fragolino дуже легкий, в міру насичений, йому характерні: ніжність, свіжість, помірна солодкість і приємний післясмак. Аромат яскравий, освіжаючий, вишуканий, багатогранний.
Fragolino Fiorelli – це ексклюзивне ігристе вино, Батьківщиною якого є Італія. Воно передає її романтизм і енергетику, порадує кожного досконалістю смаку!
Покупка игристых вин по самой низкой цене в Днепре
Всем, кто заинтересован в оптовой покупке вин игристых Fragolino Fiorelli на самых выгодных условиях в Днепре, свое сотрудничество предлагает наш оптово-розничный магазин «Солодкий Світ».
Стоимость вина, предложенная для Вас в этом разделе cайта Almaz, существенно ниже, чем во всех оптово-розничных магазинах и складах Днепра. Almaz осуществляет прямые поставки продуктов питания из Европы, поэтому может предложить самые конкурентоспособные цены. Плюс – бесплатная доставка и наличие необходимых документов на товар.
Основні | |
---|---|
Виробник | Fiorelli |
Країна виробник | Італія |
Тип | Ігристе |
Солодкість | Солодке |
Фасовка | Пляшка |
Об`єм | 0.75 л |
Міцність | 6.5 % |
Користувальницькі характеристики | |
Колір вина | Помаранчевий |
- Ціна: 141,60 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.